شرکت فناوری اطلاعات نوین آناهیتا
محصولات و سرویس های ما

 سیستم سایت ساز و پورتال ساز سازمانی آناهیتا

اگر به دنبال حضوری قوی و حرفه ای در اینترنت هستید از سایت ساز و پورتال ساز سازمانی ما استفاده کنید تا تفاوت را احساس نمائید. سایت ساز و پورتال ساز شرکت آناهیتا بسیار سریع و قدرتمند بوده  و درعین حال ساده در استفاده می باشد و شما میتوانید از آن برای حضور خود و کسب و کار خویش در فضای اینترنت بهره ببرید. این محصول کاملا فارسی می باشد و نسخه های مختلف آن از سال 87 تا الان در سازمانها و شرکت های مهمی استفاده شده است. این سیستم یکی از قویترین و بهترین پورتال سازهای معدود کشور می باشد.

مشاهده محصول

سرویس مشاوره

 زمان و هزینه خود را با سعی و خطا به هدر ندهید! برای انتخاب بهترین راهکارهای نرم افزاری برای سازمان یا کسب و کار خویش با ما مشورت کنید.ما راه حل نهایی را برای نیاز شما در اختیار داریم. جستجو و خواندن اطلاعات پراکنده و فیلم های آموزشی روی اینترنت بدون تجربه عملی در استفاده از آنها همانند یادگیری کاراته با دیدن فیلم های رزمی می باشد. یعنی شما نمیتوانید فقط با خواندن اطلاعات به مهارت لازم برای تصمیم گیری دست پیدا کنید.

درخواست مشاوره
image

 امنیت در همه سطوح

طراحی نرم افزار های ایمن و همچنین حفظ محرمانگی اطلاعات مشتری از اصول همیشگی این شرکت می باشد. به همبن دلیل  است که ده ها سازمان و شرکت دولتی و خصوصی ما را طی سالها  امین و محرم خود دانسته اند.

image

پشتیبانی و تخصص

 از دید ما تحویل نرم افزار پایان کار ما با مشتری نمی باشد و  پشتیبانی محصولاتمان پس از فروش همواره باید تجربه دلپذیری را  برای مشتریان ما ایجاد نماید. برای ما دیدن استفاده از محصولاتمان در انرژی بخش می باشد.

image

 سابقه و اعتبار

ما مشتریان و محصولاتمان را دوست داریم و به شغل خود افتخار میکنیم. مسلما  بهترین نیستیم اما با علاقه و پشتکار سعی میکنیم  هر روز بهتر از روز قبل باشیم به همین دلیل است که شرکت آناهیتا در بیش از 12 سال حضور خود توانسته است به عنوان یک شرکت تخصصی نرم افزاری در بین مشتریان سازمانی و دولتی و شرکتی شناخته شود.

فرایند توسعه نرم افزارهای تحت وب در شرکت فناوری اطلاعات نوین آناهیتا

مراحل تولید محصولات در این شرکت ساده اما قدرتمند می باشند. هدف ما این است که از شروع تا پایان کار، محصول مورد نظر نهایت مطابقت را با نیاز واقعی کاربران خود داشته باشد