شرکت فناوری اطلاعات نوین آناهیتا
آنچه ارائه می دهیم

پشتیبانی نرم افزاری

با بیش از یک دهه تجربه در پشتیبانی نرم افزاری از سایتها و پورتالها و نرم افزار تحت وب توسط این شرکت باعث گردیده نیاز واقعی سازمانها و شرکتهای مختلف را بدانیم.

بیشتر بدانید

ایجاد سایت ، پورتال و نرم افزاری تحت وب

اگر به دنیال حضوری قوی و حرفه ای در اینترنت هستید از سایت سازها و پورتال سازهای سازمانی، شرکتی  و شخصی  شرکت آناهیتا  استفاده کنید تا تفاوت را احساس نمائید.

مشاهده محصولات

امنیت شبکه

 زمان و هزینه خود را با سعی و خطا به هدر ندهید! برای انتخاب بهترین راهکارهای امنیت شبکه برای سازمان یا کسب و کار خویش با ما مشورت کنید.ما راه حل نهایی را برای نیاز شما در اختیار داریم.

بیشتر بدانید

فرایند توسعه نرم افزارهای تحت وب در شرکت فناوری اطلاعات نوین آناهیتا

مراحل تولید محصولات در این شرکت ساده اما قدرتمند می باشند. هدف ما این است که از شروع تا پایان کار، محصول مورد نظر نهایت مطابقت را با نیاز واقعی کاربران خود داشته باشد

دلیل اعتماد مشتریان به ما چیست؟

image

 امنیت در همه سطوح

طراحی نرم افزار های ایمن و همچنین حفظ محرمانگی اطلاعات مشتری از اصول همیشگی این شرکت می باشد. به همبن دلیل  است که ده ها سازمان و شرکت دولتی و خصوصی ما را طی سالها  امین و محرم خود دانسته اند.

image

پشتیبانی و تخصص

 از دید ما تحویل نرم افزار پایان کار ما با مشتری نمی باشد و  پشتیبانی محصولاتمان پس از فروش همواره باید تجربه دلپذیری را  برای مشتریان ما ایجاد نماید. برای ما دیدن استفاده از محصولاتمان در انرژی بخش می باشد.

image

 سابقه و اعتبار

ما مشتریان و محصولاتمان را دوست داریم و به شغل خود افتخار میکنیم. مسلما  بهترین نیستیم اما با علاقه و پشتکار سعی میکنیم  هر روز بهتر از روز قبل باشیم به همین دلیل است که شرکت آناهیتا در بیش از 12 سال حضور خود توانسته است به عنوان یک شرکت تخصصی نرم افزاری در بین مشتریان سازمانی و دولتی و شرکتی شناخته شود.