شرکت فناوری اطلاعات نوین آناهیتا
وب سایت یا پورتال هر سازمان یا شرکتی به منزله شناسنامه و ویترین شرکت و نمایانگر قدرت و برند آن می باشد، داشتن یک سایت یا پورتال ضعیف باعث تخریب وجه شرکت شما در فضای مجازی و کسب و کارتان میگردد. لذا اکیدا توصیه میگردد در فرایند مشاوره به رهنمود های کارشناسان این شرکت برای دستیابی به اهداف برتر خود توجه فرمائید.
معرفی پورتال ساز سازمانی آناهیتا:   سازمانهای دولتی و نیمه دولتی به دلیل بزرگ بودن ساختار و عملکرد خود نیازمند پورتال سازی قدرتمند و منعطف دارند که علاوه بر تامین امنیت و حفظ یکپارچگی اطلاعات بتواند زیر سایتهای متنوعی را با برای شعب ، مدیریت های تابعه و حتی ادارات خویش ایجاد نمایند. دامنه فعالیتها و خدمات آنها حداقل یک شهر را پوشش می دهد و  میتوانند تا سطج استان یا کشور نیز خدمات و سرویس ارائه نمایند.پورتال ساز سازمانی آناهیتا با درنظر گرفتن نیاز این سازمانها طراحی گردیده است و طی چند سالی که از طراحی و توسعه آن می گذرد ، هم اکنون بعنوان پورتال داخلی ( اینترانتی ) و پورتال سازمانی مورد استفاده قرار میگیرد.
این پورتال ساز دقیقا بر اساس نیاز خاص شرکتها و سازمانهای دولتی کشور طراحی و برنامه نویسی گردیده است و مانند برخی از محصولاتی که خود را پورتال ساز فارسی معرفی میکنند، اما در واقع نسخه فارسی شده سایت سازهای اپن سورس خارجی بوده و دارای  مشکلات زیادی مثل عدم امنیت و سختی توسعه هستند  نمیباشد. کل چرخه تحلیل ، طراحی و تولید این محصول قدرتمند بدست متخصصات شرکت آناهیتا انجام گردیده است و به همین دلیل توسعه آن برای نیازمندی های جدید سازمانها براحتی و با امنیت کامل قابل انجام می باشد.
قدرت و تکنولوژی بالا:  بدلیل استفاده از آخرین تکنولوژی شرکت مایکروسافت در طراحی این پورتال سرعت و قدرت آن در بالاترین حد ممکن تضمین شده است. 
پورتال منتخب و استفاده شده توسط سازمانهای بزرگ: این پورتال ساز سازمانی از معدود نرم افزارهای کاملا ایرانی کشور می باشد که با هدف رفع نیاز واقعی سازمانها از پایه ساخته شده و سالها در سازمانهای بزرگ صیقل خورده و توسعه یافته  است و مشکلات سایر پورتالها را ندارد. بعنوان مثال  این نرم افزار، پورتال  پایلوت شرکت معظم توانیر کشور در ساخت پورتال سازمانی گردیده است.
توانایی توسعه سریع پورتال سازمان: این  نرم افزار به شما توانایی می دهد خیلی سریع صفحات و منو های جدید ایجاد کنید و محتواهای خود را در آن صفحات بدون محدودیت قرار دهید و همه اینها تماما توسط خود شما و بدون وابستگی به ما قابل انجام است.
مدیریت محتوای قوی پورتال در کنار سادگی در استفاده:  معماری این نرم افزار بگونه ای است که سادگی را با قدرت پیوند زده و شما میتوانید بدون درگیر شدن با پیچیدگیهای فنی ، به سادگی تغییرات دلخواه خود را در کمترین زمان انجام دهید و نتایج آنرا مشاهده نمائید.
امنیت در برابر نفوذ و حملات سایبری : وب سایت باید در برابر حملات سایبری تا حد ممکن مقاوم باشد و بخصوص با توجه به اینکه کشور ما در سالهای اخیر مورد هدف حملات گوناگون قرار گرفته است اهمیت این موضوع دوچندان میشود که این مهم در قالب روشهایی در این پورتال ساز گنجانده شده است.
طراحی شده برای رفع نیازهای خاص سازمانها و شرکتهای بزرگ:  شرکتهای پیشرو نیازمندیهای خاصی در زمینه سایت و پورتال خود دارند که در هیچ پورتال ساز معمولی یافت نمیشود که توجه به این مهم از ویژگیهای این نرم افزار می باشد.
قابل استفاده در موبایل ها و تبلت ها (Responsive) : دیگر دوران پورتالها و سایتهایی که فقط در کامپیوترهای رومیزی دیده میشدند به پایان رسیده هم اکنون بالای 60 درصد وب سایتها توسط گوشیهای موبایل یا تبلت های کاربران رویت می شود. پورتال ساز آناهیتا درگاه شما را به شیوه ای هوشمند برای تمام دستگاهها سازگار میکند. از انواع گوشیهای آیفون و اندروید گرفته تا تبلت ها با سایزها و مارک های مختلف می توانند به کمک این نرم افزار سایت شما را براحتی مشاهده نمایند. پس با ما بیشتر دیده شوید و بهتر به کاربران خود سرویس ارائه دهید.
قابلیت توسعه پورتال برای نیازهای جدید سازمان و شرکت: اگر سازمان شما در آینده نیازمند کاربرد جدید و خاصی باشد که حتی هم اکنون نیز آنرا نمی دانید جای نگرانی نیست چون بدلیل طراحی صد درصدی این نرم افزار توسط شرکت آناهیتا ما میتوانیم با توسعه پورتال آن نیازمندی ها را نیز پوشش دهیم.
قابلیت دادن حق دسترسی های متنوع به کاربران سامانه:  شما میتوانید سایت و پورتال خود را به بخش های مختلف تقسیم کنید و مدیریت محتوای هر صفحه را به شخص یا گروه منتخب خود واگذار نمائید تا ایشان بتوانند براحتی و بدون امکان تداخل در کار  یکدیگر در صفحات خود محتوا وارد نمایند، بعلاوه این امکان جالب نیز فراهم است که حتی  یک صفحه را نیز بتوانید تقسیم بندی کرده و مدیریت محتوای هر بخش یک صفحه را به یک شخص یا گروه واگذار نمائید.
سرعت بارگذاری بالا: این نرم افزار بدلیل استفاده از روشهای جدید و پیشرفته فشرده سازی محتوا و تکنیک های دیگر، دارای  سرعت بارگزاری فوق العاده ای بین تمام پورتال سازهای کشور می باشد. بعنوان مثال سرعت همین صفحه ای که در حال خواندن آن هستید را در نظر بگیرید که صفحه ساده ای هم نیست و دارای گرافیک های متنوعی  می باشد اما در کسری از ثانیه این صفحه بطور کامل دیده می شود.
رتبه بندی مناسب در موتورهای جستجو (SEO): با پورتال ساز آناهیتا و به کمک تکنولوژی بهبود رتیه بندی آن در صدر موتورهای جستجوگری مثل گوگل قرارمیگیرید و بیشتر از بقیه رقبا یا همکاران دیده می شوید.
قیمت منصفانه بدون فدا کردن کیفیت: مسلما یک سازمان و شرکت بخوبی میداند که هر کالای مفیدی که مشکلات را حل میکند و ارزشی را ایجاد می نماید ارزشمند نیز می باشد. شرکت آناهیتا نیز چون به شرکت و کسب و کار شما اهمیت میدهد قیمت های خود را به شیوه ای قرار داده است که بتواند همواره بدون فدا کردن کیفیت، خدمات خود را در سطح عالی ارائه نماید. بنابراین با ارائه سه مدل پکیج به نامهای برنزی ، نقره ای و طلایی از نرم افزار خود کاری کرده ایم که سازمانها به فراخور بزرگی و وسعت خود بتوانند  از امکانات  یکی از پکیچ های ما استفاده نمایند.
 
  • مشاوره و امکان سنجی نیاز سازمان
  • تهیه پیش طرح صفحه اولین پورتال
  • طراحی قالب گرافیکی سایت و تائید قالب اصلی سایت
  • تهیه پیش طرح برای صفحات داخلی و شبیه سازی آن با استفاده از نرم افزار
  • طراحی گرافیکی کلیه زیر صفحات اصلی سایت
  • اتصال سرویس های الکترونیکی فعلی سازمان به پورتال
  • برنامه نویسی اختصاصی سایت بر اساس نیاز مشتری برای سرویس های الکترونیکی جدید
  • آزمایش پورتال
  • بارگزاری نسخه آزمایشی وب سایت تا تایید مشتری
  • پشتیبانی وب سایت در دوره گارانتی

تعرفه پورتال سازمانی آناهیتا (قیمت پایه )

طلایی

نقره ای

برنزی

نام پکیج

50

10

0

تعداد زیر سایت

طراحی ریسپانسیو ( دسک تاپ ، تبلت ، موبایل )

مدیریت سطح دسترسی پیشرفته

نامحدود

60

30

تعداد صفحات پورتال سازمانی

مدیریت پیشرفته محتوا ( چیدن ماجولها در صفحه توسط ماوس)

مدیریت پیشرفته منو ها (افزودن و تنظیم سطوح منو و چیدن توسط ماوس )

50

5

1

تعداد کاربران مدیر در سایت

مدیریت پیشرفته فایل های سایت (File Manager)

موتور جستجوی پیشرفته

ماجول متن و عکس ( قابلیت درج متون و تصاویر دلخواه )

ماجول سیستم خبری و اطلاع رسانی

ماجول نظر سنجی

ماجول ساختار درختی ( ایجاد ساختار درختی و نمایش اطلاعات روی آن )

ماجول لینک متحرک (لیستی از  لینک ها بصورت متحرک در ماجول  )

ماجول تقوبم مناسبتها ( نمایش تصویر و پیام مناسبتی بر اساس تاریخ )

ماجول چند صفحه ای ( Multi Tab )

ماجول اسلایدر ( نمایش تصویر های چرخشی )

ماجول لیست دانلود فایلها

ماجول آلبوم  تصاویر

ماجول سوالات متدوال (FAQ)  با قابلیت جستجوی داخلی

ماجول اشتراک خبری (RSS)

ماجول آمار بازدید کنندگان سایت

لاگ امنیتی همه پورتال و سامانه ضد حملات هکری DDoS

ماجول فرم ساز

آموزش نرم افزار به نماینده خریدار

سه ماه

سه ماه

سه ماه

پشتیبانی و گارانتی رایگان

دوبار

یک بار

یک بار

نصب و پیکربندی پورتال

تماس

تماس

تماس

قیمت (تومان)