فعال  از سال  1383
 
 آنچه ارائه میدهیم
 
Globe

مشاوره به کسب و کارها

 سعی و خطا راه درستی برای حضور در فضای دیحیتال نیست. زمان خود را ذخیره نمائید و از خدمات مشاوره ما برای حضور صحیح در فضای دیجیتال استفاده  کنید.

 

Rocket

نرم افزار سفارشی تحت وب

با بالای چهارده سال سابقه طراحی نرم افزار برای اشخاص ، شرکتها و سازمانها و  ارگانهای بزرگ بخوبی میتوانیم تمام نیاز و هدف شما را از طراحی نرم افزار پاسخگو باشیم.                   

Briefcase

امنیت نرم افزار

اگر نرم افزار یا شما بر اساس تکنولوژی دات نت طراحی شده است و از امنیت آن مطمئن نیستید می توانید از سرویس ما برای بالا بردن امنیت سایت خود بهره ببرید.                              

Mobile Phone

بازاریابی دیجیتال

به شما کمک میکنیم تا حضوری قدرتمند در اینترنت داشته باشید و  به اهداف بازاریابی خود در فضای دیجیتال دست پیدا کنید. داشتن وب سایت کافی نیست شما باید در فضای دیجیتال دیده شوید.

 

نرم افزار  تحت وب  و  اختصاصی خود  را  سفارش  دهید

فرایند توسعه نرم افزارهای تحت وب در شرکت فناوری اطلاعات نوین آناهیتا

مراحل تولید محصولات در این شرکت ساده اما قدرتمند می باشند. هدف ما این است که از شروع تا پایان کار، محصول مورد نظر نهایت مطابقت را با نیاز واقعی کاربران خود داشته باشد
 

اعتبار  ما

17 سال سابقه

شرکت فناوری اطلاعات نوین آناهیتا(سهامی خاص)  17 سال است که  بعنوان یک شرکت فعال  نرم افزاری در حال سرویس دادن به سازمانهای دولتی  می باشد و ارائه این خدمات نیازمند داشتن  اعتبار  و رعایت اصول و استانداردهای بالا در سطح دولتی و سازمانی می باشد.

تخصص

 تخصص ما  در نرم افزارهای تحت وب می باشد و سازمانهای زیادی  از سرویسهای ما استفاده میکنند. بیش از یک دهه است که نرم افزارهای این شرکت روزانه ده ها هزار بار توسط کاربران سازمانهای مختلف  مورد استفاده قرار میگیرند.

عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

این شرکت  عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای می باشد و کلیه فعالیت ها و مشخصات ما در این سازمان ثبت گردیده است و این سازمان در حال حاضر معتبر ترین نهاد در زمینه فناوری اطلاعات در کشور می باشد که کلیه شرکتهای معتیر موظف به  عضویت در آن می باشند.